Firma Adı:
MYC ALKUR ÇELİK KUAFÖR GEREÇLERİ
Yetkili:
Ali ÖZKAYA
Tanıtım:
1987 yılında kurulan ALKUR ÇELİK, 2000 yılı itibariyle kuaför gereçlerinde uzmanlaşma yoluna gitmiş ve atölyesinde sadece bu alandaki ürünlerin imalatına başamıştır. Bu noktadan sonra ürün çeşitlerini, üretim kalitesini ve farklı dizaynların tasarımını sürekli ilerletmiş, yeni modeller ile modern üretim süreçlerini bünyesine katarak sektörde öncü işletmelerden biri olmuştur.

MYC Kuaför Gereçleri olarak, kuaför ve berberlerin ihtiyaçlarına yönelik, Bayan Tarama Koltukları, Makyaj Koltukları, Yıkama Setleri, Bayan Tezgahları, Erkek Berber Koltukları, Erkek Tezgahları, Kuaför Bekleme Koltukları, Komidin ve Kuaför - Berber Aksesuarları üretimini sürdürüyoruz.

Saygılarımızla...

Ali ÖZKAYA
Adres:
Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mah.
Dersankop Sitesi S6 E Blok No: 401 İkitelli İSTANBUL
Şehir:
İSTANBUL
Telefon:
0212 671 07 89
Faks:
0212 671 07 90 GSM:
Cep Telefonu:
0532 779 34 46
E-Posta:
info@myc.web.tr
Web Adresi:
www.myc.web.tr
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör