Firma Adı:
ORHAN MERMER MADEN İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Yetkili:
Alpaslan ÖZSARI
Tanıtım:
Orhan Mermer biri olan en büyük mermer ve doğal taş olduğunu manifactures ve Türkiye'de ihracatçılar ile en son teknoloji Orhan OZSARI tarafından Afyon şehir İscehisar'da kasaba 1984 yılında estabilished oldu.5000 m2 açık alan ve 1200 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur ilk fabrikası, olarak, plaka, boyut ve çiniler kesme üretilir; olan 8000 m2 açık alan ve 1200 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur ikinci fabrika, mozaikler üretir Eskitme , madalyonlar ve sınırları.Orhan Mermer olan dünyanın en iyi Antik Kırmızı Traverten var, Antik Beyaz Traverten Mermer ve Onyx olarak yüksek rezerv değerleri ocakları. Antik Kırmızı Traverten ocağı Altıntaş bulunmaktadır / Kütahya; Beyaz Traverten Mermer ve Onyx Emirdağ bulunan ocakları / Afyon.
Orhan Mermer ; dünyanın en iyi Antik Kırmızı Traverten , Antik Beyaz Traverten Mermer ve Onyx olarak yüksek rezerv ocakları bulunmaktadır.

OCAKLARIMIZ
-Kırmızı Traverten Ocağı: Pınarcık köyleri Altıntaş / KÜTAHYA
-Beyaz Traverten Ocağı: Gomu Emirdağ / AFYON
-Oniks Ocağı: Gomu Emirdağ / AFYON
-Romantik Shery (Kırmızı Mermer) Ocağı: Gediz / KÜTAHYA

Bu arada, domastic ve dış ticaret piyasalar tarafından ÜRETİMLERİMİZ olan yüksek talep, Asya, Avrupa ve ABD gibi 18 farklı ülkeye ihraç edilmektedir.

Firmamız 1989 yılından beri hızla büyüyor.

ÜRETİM ÇEŞİTLERİ

• Blok

•Cilasız Parlak honlanmış fayans, mermer levha

• Kes boyutuna

• Eskitme titreşim makinede (eski görünümü) ve Mozaikler

• Fırçalı ve dövülmüş yüzey malzemeleri

• Madalyon ve profiller
Adres:
Afyon cad. No:61 İsce Hisar
Şehir:
AFYON
Telefon:
0272 341 32 32
Faks:
0272 341 20 43
Cep Telefonu:
E-Posta:
sales@orhanmarble.com
Web Adresi:
www.orhanmarble.com
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör